НЕЙРОХІРУРГІЯ ТА ОНКОЛОГІЯ

Знайомство

Шкіряк Антон Антонович – лікар-нейрохірург, онколог, менеджер та громадський діяч в сфері охорони здоров'я України, асистент опорної кафедри нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, експерт багатьох медичних та соціальних програм на центральних телеканалах країни.

Професійний досвід в сфері нейрохірургії більше 11 років. Лікувальна діяльність починалась у відділеннях травматологічної ургентної допомоги, нейрореанімації, нейротравматології та нейроонкології в Обласному Клінічному Центрі Нейрохірургії та Неврології (м. Ужгород) під керівництвом видатного фахівця, єдиного тренера Європейської Асоціації Нейрохірургів на теренах СНД, президента Асоціації Нейрохірургів України професора Смоланки Володимира Івановича, що зіграло надважливу роль у засвоєнні різних напрямків лікування.

Під керівництвом законодавця сучасної нейротравматології, Міністра Охорони Здоров’я України (2005), члена-кориспондента Академії Медичних Наук України, професора Поліщука Миколи Єфремовича, на опорній кафедрі нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика закінчив резидентуру, магістратуру та аспірантуру в місті Київ.

Членство в Всесвітній федерації нейрохірургічних товариств (WFNS) з 2010 року та Української асоціації нейрохірургів (УАН) з 2009 року надало змогу безперервно збагачувати знання про сучасні тенденції нейрохірургічної допомоги, а спеціалізація з фаху Онкологія, а згодом і сертифікація для проведення клінічних випробувань (GCP and clinical trial regulation) в 2015 році відкрила ще ширші горизонти у впровадженнні інновативних методик, засобів і препаратів в щоденній практиці. З 2010 року проходив короткочасні стажування в країнах Європи (Угорщина, Німеччина, Чехія) та США (Сан Антоніо, Техас).

Наприямки роботи охоплюють широкий спектр нейроонкологічних паталогій центральної та периферичної нервової системи, але найприорітетнішим з них є мікронейрохірургічне та комбіноване лікування гліальних пухлин, метастатичних уражень та доброякісних пухлин головного та спинного мозку.

Громадська та телевізійна діяльність покликана доступно інформувати населення про важливість онкологічного скринінгу, ранньої діагностики, профілактики та лікування патологій, а також пропаганди якісної медичної допомоги нероздільної від висококласного сервісу.